logo bez tla

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasi Trenerzy

Poznaj nas bliżej!

Ewelina Jackiewicz

Właścicielka Balans Studio, fizjoterapeuta, trener personalny, trener EMS, instruktor fitness oraz szkoleniowiec.
Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem i pasjonuje mnie wszelka aktywność fizyczna, zarówno indywidualna, jak i zespołowa. Podchodzę bardzo holistycznie do ludzkiego organizmu. Uważam, że zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, odpowiednia regeneracja i pozytywna energia to najlepsze co możemy podarować swojemu ciału i zdrowiu.
Moim największym celem zawodowym jest zwiększenie świadomości swojego ciała, nauka podstawowych wzorców ruchowych oraz poprawnej techniki po to, aby nasze było sprawne i ciało służyło nam na lata! Tym kieruje się na sali treningowej - SPRAWNOŚĆ I TECHNIKA PONAD WSZYSTKO. Od lat zwiększam swoje kompetencje, uczestnicząc w wielu konwencjach fitness, szkoleniach, kursach z zakresu sportu, fizjoterapii oraz dietetyki.
Jestem czynnie związana z branżą od 2015 roku. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło rozwinąć się na tyle, że w tym momencie jestem Szkoleniowcem w Międzynarodowej Szkole „Profi Fitness School” dla trenerów, instruktorów i fizjoterapeutów, gdzie przekazuję swoją wiedzę innym.
Śmiało mogę powiedzieć, że mój zawód to moja pasja dający energię do życia!

Rafał Malas

Certyfikowany Medyczny Trener Personalny.
Ukończyłem szkolenia z kształtowania sylwetki z własną masą ciała, przygotowania do zawodów wytrzymałościowo-siłowych, optymalizacji w sporcie i rehabilitacji oraz Treningu Medycznym - leczenie ruchem. Jestem również instruktorem akrobatyki sportowej oraz pasjonatem dbania o swoje zdrowie poprzez ruch i ekspozycję na zimno. Stale poszerzam swój warsztat trenerski, aby dbać o bezpieczeństwo i sprawne osiąganie celów podopiecznych. Czynnie trenuję Street Workout, uwielbiam elementy statyczne oraz dynamiczne. Nie ograniczam się jednak tylko do swojej dyscypliny; czerpie różne wzorce z innych dziedzin sportu i wykorzystuję to w swoim treningu oraz w treningach podopiecznych.

Moim celem jest poprawa samopoczucia i wyników sportowych, nauczanie i planowanie ruchu pod konkretne potrzeby klienta; żeby zbudował atletyczną sylwetkę, zyskał sprawność, siłę, kontrolę nad swoim ciałem poprzez użycie tylko własnej masy ciała, nauczył się imponujących elementów oraz zlikwidowanie dolegliwości bólowych związanych z aparatem ruchu.

Natalia Wnuk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra na kierunku Wychowanie Fizyczne. Studia ukończone o specjalności Wychowanie Fizyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną. Absolwentka Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, stopień Instruktor Sportu Fitness. Instruktor Sportu specjalizacji Akrobatyka Sportowa ukończony na Akademii Szkolenia Trenerów we Wrocławiu. Aktywna zawodowo nauczycielka Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej. Od ukończenia studiów swoją pracę zawodową łączy ze sportem, aktywnością fizyczną zarówno z małymi dziećmi, jak i dorosłymi. Uwielbiam jak na treningach dzieje się dużo i szybko, a uczestnicy zajęć wychodzą zmęczeni, ale uśmiechnięci. Podczas treningów bardzo ważny jest dla mnie kontakt z uczestnikami oraz ich satysfakcja.

Dorota Ullrich

Przygodę ze sportem i salą fitness rozpoczęłam 7 lat temu (2015) i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Interesowało mnie wszystko co związane z ćwiczeniami i przez kolejne lata doskonaliłem swoje umiejętności tak by w końcu w 2021 zdać egzamin na Trenera fitness. Wtedy też poprowadziłam swoje pierwsze zajęcia ABT i do dnia dzisiejszego jest są to jedne z moich ulubionych rodzajów zajęć fitness. Brazylijskie pośladki i ABT to mój konik. Uwielbiam ćwiczyć i służyć pomocą tym, którzy również pragną zrobić coś pozytywnego ze swoim życiem.Moim celem jest poprawa samopoczucia i wyników sportowych, nauczanie i planowanie ruchu pod konkretne potrzeby klienta; żeby zbudował atletyczną sylwetkę, zyskał sprawność, siłę, kontrolę nad swoim ciałem poprzez użycie tylko własnej masy ciała, nauczył się imponujących elementów oraz zlikwidowanie dolegliwości bólowych związanych z aparatem ruchu.

Patrycja Kotlińska

Moja przygoda z joga zaczęła się 11 lat temu, kiedy mieszkałam w cudownym miasteczku Varese w północnych Włoszech. Przez ten czas było między nami różnie, porzucałam jogę wielokrotnie, ale ona zawsze do mnie wracała. Dziś już nie wyobrażam sobie bez niej życia-ruch, oddech i uważność, to atrybuty, które chciałabym zachować. Joga to dla mnie forma rozmowy z ciałem i umysłem, wyciszenie i dążenie do harmonii. To nauka słuchania siebie, czułości, wrażliwości i zrozumienia. Joga to nie jedyna moja miłość. Od 20 lat zajmuje się końmi. Uczyłam jazdy konnej dzieci, młodzież i dorosłych. A dziś konie uczą mnie 🙃. To niezwykła relacja, która wzbogaca moją drogę samorozwoju. Dla dobrostanu ciała zgłębiam wiedzę zielarską, zbieram zioła, korzystam z darów natury i robię naturalne kremiki, maści i przeróżne mikstury pro zdrowotne. Kocham też tworzyć - maluję, rysuję, plotę makramy, rzeźbię, zaplatam wieńce, szyję… - idę tam, gdzie prowadzi mnie Dusza… ale głównie jestem mamą 5-letniej Lary. Chciałabym, aby zajęcia jogi, które dla Was będę prowadzić były dla Was i dla mnie motorem pozytywnych zmian, i wspaniałą drogą do odkrywania swojej prawdziwej natury.

Agnieszka Kanarek

Instruktorka fitness, trenerka personalna, psycholożka, trenerka jeździectwa, niedługo również dietetyczka! Niepoprawna optymistka z uśmiechem na ustach, czyli istny wulkan energii! 🙂 Zaraża innych swoją pasją, energią i radością do życia. Od najmłodszych lat jest zapaloną miłośniczką wszelkiej aktywności, począwszy od zajęć fitness, siłowni, po długodystansowe wędrówki i biegi górskie, jeździectwo, czy rower szosowy. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Od 2011 jest weganką uwielbiającą dobrą kuchnię i gotowanie. Prowadzenie zajęć to jej pasja, dlatego z Agnieszką oprócz mocnego treningu czeka Cię przede wszystkim świetna zabawa i energiczna muzyka!

Wiktoria Zborowska

Moją pasją jest zdrowy tryb życia i sport, związana jestem z nim od dziecka. Kocham górskie wędrówki i sporty zimowe tj. narciarstwo biegowe czy zjazdowe . Gdy miałam 11 lat zaczęłam trenować kolarstwo szosowe w dzierżoniowskim klubie , gdzie wraz z koleżankami zdobyłyśmy kilka medali Mistrzostw Polski. Swoją przygodę z masażem zaczęłam w 2020 roku, gdy rozpoczęłam naukę w Szkole Medycznej na kierunku Technik Masażysta z elementami fizjoterapii. Dlaczego akurat ten kierunek? Przez 10 lat, gdy zawodowo zajmowałam się sportem interesowałam się regeneracja po wysiłku i kontuzjami. Lubię pracę z drugim człowiekiem, a jeszcze bardziej lubię pomagać. Kieruję się zasadą " Po pierwsze nie szkodzić, a przede wszystkim zapobiegać" Masaże które wykonuję to masaż klasyczny, masaż sportowy, manualny drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, masaż antycellulitowy bańka chińską oraz kinesiotaping.